Skocz do zawartości

Uwaga! Zmiany w aukcjach 04.06.2009, łatka Sello 1.3.6

Polecane posty

Pisałem o tym wczoraj. Właściwie to nie tyle błąd tylko upierdliwość lekka.

Gdy wpisujemy kwoty za przesyłki a w tle działa synchronizacja z Subiektem lub wymiana z Allegro to te kwoty się dziwnie kasują. Gdy wyłączymy wymianę wtedy jest OK.

Piotr

Jeśli chodzi o tabelkę z edycją kwot wysyłki - to mamy już winnego i naprawimy to.

 

przy aktualizacji tworzy się dodatkowo oprócz SELLO także SELLO Beta, czy nie będzie problemów jak przy poprzedniej wersji SELLO ? czy nie lepiej odinstalować stare SELLO ?

Odnistalować trzeba będzie podczas przechodzenia z Bety na wersję RTM. Czyli podczas instalacji pełnego 1.3.6. Chodzi oczywiście o odinstalowanie programu, a nie serwera baz danych ;)

Link to postu

Witam

 

Proponuje małą pomoc dla tych co mają dużo klepania jeżeli chodzi o szablony ja mam ich 1100 i wklejanie tych zmian jest po prostu straszne a o pomyłkę nie kłopot

 

wykorzystałem dwa programy jeden to multi schowek

ArsClip 3.1.3

 

i najfajniejszy to program który nagrywa myszkę i klawiaturę

macro magic - posiada multum możliwości

 

to dla tych co nie mogą się doczekać ostateczne wersji 1.3.6 sello

 

Link to postu

Witam,

niestety nie mam dobrych wieści... Tzn. jeszcze walczymy, ale długi weekend się zbliża dużymi krokami no i ludzie muszą odpocząć trochę.

 

Kompletną wersję, w której, jak pisałam, względem tego co już macie będzie zbiorcze ustawianie parametrów wysyłki i płatności oraz kod pocztowy lepiej działający (bo w Becie wysyła dobrze, ale nie zapisuje się podczas pobierania), udostępnimy najszybciej, jak się da (piątek lub poniedziałek).

 

Wynika to z faktu, że przygotowanie dużej wersji to wiele prac dookoła (buildy, testy instalek na wszystkich systemach, wiele rodzajów upgradów baz danych) itp.

 

Proszę zatem o cierpliwość i życzę owocnej pracy na tej wersji (Beta).

Link to postu

Więc tak

Strefa sello nie działa otrzymuje komunikat na pewno tworzenie nowych:

 

Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się:

dotyczy: PENI... (651...)

klient: an.....:

Zwycięska oferta na aukcji nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.BidDoesNotExistFault

Sello nie chce wysyłać wiadomości e-mail

 

Szczegóły błędu:

 SendEmail:

   SMTP_Connect:

     Connecting to SMTP server mail.exclusivehosting.net:25

     smtp_host: mail.exclusivehosting.net

     smtp_port: 25

     smtp_user: xxx@xxx.pl

     trying_auth_method: LOGIN

     InitialResponse: 220 mx1.supremebox.com ESMTP Exim 4.63 Fri, 12 Jun 2009 08:01:16 +0100

 

     login_method: LOGIN

     CONNECTED to ESMTP server mail.exclusivehosting.net:25

   subject: RE: Re: RE: Pytanie o prz edmiot: EREKTA PL.... (num er:  64.....)

   from: ukryto@ukryto.pl

   recipients:

     550 Stop! You are sending too fast

     Failed when sending RCPT TO:<cccc@cccccc.pl>

     bad_address: ukryto@ukryto.pl

   Send failed.

 

e-mail zostały ukryte :) (adresy na pewno się zgadzają)

Link to postu

łatka miała być w piątek ( zeszły ) jak nie widać tak nie widać...

przy okazji może poprawicie sortowanie i listę kolumn, za każdym razem muszę ustawiac te parametry aby funkcjonalnie pracować.

Po wyłączeni uwszystkie ustawienia wracają do ustawień "fabrycznych" :-/

 

 

Sortowanie kolum już dość dawno było naprawione, łatka była na forum. A obiecana duża łatka też już parę dni jest dostępna. Może... zapraszamy do przeszukania forum?

Link to postu

A na obu komputerach została wgrana łatka i oba stanowiska łączą się z tą samą bazą danych?

 

Jasne, że 2 x tak.

Drugi komputer jakby nie widzi zmian dokonanych przez pierwszy i próbuje konwertować ponownie, co z resztą mu się nie udaje.

Zaraz odpalę 3 i 4 maszynę, dam znać o wynikach.

 

No więc 1 x tak, drugi raz nie. Okazujesię, że łatka nadpisuje podczas instalacji plik .xml i zmienia adres serwera na lokalny. Teraz jest już ok ale myślę, że powinniście to poprawić.

Link to postu

A na obu komputerach została wgrana łatka i oba stanowiska łączą się z tą samą bazą danych?

 

No więc 1 x tak, drugi raz nie. Okazujesię, że łatka nadpisuje podczas instalacji plik .xml i zmienia adres serwera na lokalny. Teraz jest już ok ale myślę, że powinniście to poprawić.

 

Otóż to, nie zdążyłem Ci odpisać, że u mnie instalacja dwustanowiskowa z łatką działa OK.

Link to postu

Witam,

 

jednak wszystko wskazuje na to że łatka spowodowała że zniknęły nam wszystkie aukcje zakończone :/ (w zakładce Wszystkie mamy pusto). Wszystkie filtry są wyłączone.

Niestety też nie udaje się pobrać aukcji zakończony / trwających. Pobiera i pobiera i nie wyrzuca błędu.

 

Transakcje pobierają się.

Przed instalacją łatki wyglądało 'wszystko' ok.

 

 

Link to postu

jeśli trzeba było zrobić odbierz pobierz-> serwisy aukcyjne-> pobierz

to to zrobiłem z 4 razy -- w raporcie niby było że pobrało parametry ale nic to nie zmieniało .. po restarcie programu również.

 

jakoś odinstalowałem tą bete i działa ale problem pozostał .... wysyła się aukcja jak tylko jest sprzedający płacącym za wysyłkę.

 

wie ktoś może gdzie tak w ogóle zapisuje się ta cała baza danych ? jeśli chciałbym ją zarchiwizować

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...