Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem transakcji

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem co się dzieję.

 

od jakiegos czasu transakcje pobiera wybiórczo. Paczki wysłane w potem wyskakują jeszcze rzeczy, które ktoś zamówił, a myśmy ich nie dopakowali. I jest poważny problem bo klienci nie przujmują tłumaczeń...widmo negatywów, bonusów, etc.

 

 

 

 

U nas to samo od jakiegoś czasu. Strata czasu nerwów i pieniędzy na dosyłanie klientom. Czy ktoś się tym zajmie? Trwa to już drugi tydzień

 

 

Link to postu

"Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Błąd wewnętrzny serwisu aukcyjnego"

 

Tym powinien zająć się sąd..sprzedają program, który jest w fazie testów lub nie mogą dogadać się z allegro..

 

Czysta kpina..odradzam program SELLO wszystkim, którzy mają zamiar go nabyć!!!

 

Jest to program "nakładka" a nie program zintegrowany z allegro!!!

 

Powinni kartofle sprzedawać na targu, anie oprogramowanie do firm..

 

Pytanie do INSERT: za co ja zapłaciłem 100,00zł ???

 

 

 

 

Link to postu

W treści błędu widnieje wyraźnie napisane "Błąd wewnętrzny serwisu aukcyjnego" - serwisu aukcyjnego, czyli Allegro.

 

Prawdopodobnie jest to błąd przy pobieraniu/wystawianiu komentarzy bo taki błąd obserwujemy. Został on już zgłoszony do Allegro.

 

Rzeczywiście po odznaczeniu opcji pobierania/wysyłania komentarzy system nie zgłasza błędu. Jednak nie zmienia to faktu, że informacje o transakcjach są pobierane losowo. Mam nadzieję, że najbliższa przerwa techniczna na allegro naprawi problem, bo klienci są mniej wyrozumiali niż my...  :(

 

 

Link to postu

Witam,

Sello przestało się łączyć a Serwisem Allegro. Pojawia się komunikat: Aktualnie trwa synchronizacja z serwisem aukcyjnym na innej stacji roboczej.

Szczegóły:

Nie można zablokować obiektu. Obiekt został zablokowany przez operatora Szef na stacji USER.

Dodam, że Sello jest zainstalowane tylko na jednym komputerze i nie ma innej stacji roboczej. Co mam zrobić?

Link to postu

No teraz to jest już masakra, żadne transakcje się nie ściągają:

 

Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony. Proszę spróbować później.

 

BarteK poproś górę o szybsze reagowanie bo wiele firm zostaje na lodzie przez takie działanie.

Link to postu

Witam,

od 2 godzin próbuję pobrać transakcje z Allegro. Natychmiast wyświetla się informacja o błędzie. Gdy wymuszam synchronizację pobiera kategorię do 50 %.

błędy, które wyświetlają się to:

W trakcie aktualizacji parametrów specyficznych dla konta w serwisie wystąpił błąd.

Nie udało się poprawić konta Fitness_Club1

Nieokreślony błąd.

oraz:

W trakcie ostatniej operacji wystąpił błąd

 

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony. Proszę spróbować później.

Pomocy!

Link to postu

"Ostatnia operacja nie powiodła się.

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony. Proszę spróbować później."

 

Tyle się naczytałem na forum Sello, aż się przeraziłem. Wiem, nie jest to wasza wina... ale jak czytam to problem z pobieraniem danych jest co jakiś czas ten sam.

 

Widać ze kolejne osoby w dniu dzisiejszym maja ten sam błąd... jestem nowym użytkownikiem Sello i po raz pierwszy zdarzył mi się kłopoty z pobieraniem danych. Ile czasu trzeba będzie czekać na rozwiązanie tego problemu?

Link to postu

Witam

Ja też po raz pierwszy mam problem z sello. To co u wszystkich dzisiaj:

Minutowy limit wywołań dla tego klucza WEBAPI został przekroczony. Proszę spróbować później.

31 marca miałem wykupić licencje na rok, ale poważnie się nad tym zastanawiam skoro dzieją się tu takie jaja. Czekam cierpliwie i licze że się to szybko skończy!!!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...