Skocz do zawartości

Problem przy wystawianiu aukcji

Polecane posty

Kurde, nie ogarniam już tych nowych opisów ... Nowe produkty, z opisami tworzonymi specjalnie z myślą o nowych "przepisach" a i tak wywala mi błąd podzbioru html. W edytorze uproszczonym wszystko jest jak "pambuk przykazał" i nadal ciągle ten sam błąd. Kilka aukcji przepchnąłem, bo wszedłem i skasowałem dwie litery oraz ponownie je dodałem. Inny przeszedł bo zamieniłem miejscami zdjęcia w sekcji z dwoma fotkami obok siebie ... Co jeszcze może być źle?

 

EDIT:

Mam rozwiązanie moich problemów:

1. Na początku i na końcu wstawiłem 2 sekcje tekstowe, gdzie z poziomu szablonu wstawiłem teksty: "Witamy w naszym sklepie" oraz "Zapraszamy na pozostałe aukcje". Niestety to one generowały błąd podzbioru. Spróbowałem później podmienić tekst w sekcji na link z pól własnych, też nie zadziałało. Dopiero po całkowitym usunięciu sekcji aukcje przeszły.

2. Niestety pojawia się problem ze zdjęciami. Jeśli w szablonie mamy zaplanowane 3 zdjęcia w dowolnych sekcjach a produkt ma tylko 2 zdjęcia, to brak 3 zdjęcia również wywali błąd "podzbioru html". Dopiero poprawienie sekcji pozwala na wypuszczenie aukcji.

 

To póki co tyle z mojej strony :)

Edytowane przez xandercage tomek
Link to postu

Mam problem nadal przy wystawianiu :

sections[3].items[0].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005)

 

Gdy zaznaczę np 10 towarów i kliknę wystaw z szablonu gdzie  w szablonie mam szablon "nowy opis "

Pojawia się błąd ten co powyżej.

Natomiast gdy zedytuje przygotowaną aukcje i kliknę ręcznie "wczytaj opis z szablonu" "nowy opis" (ten sam opis)  to dana aukcja bez problemów wychodzi do allego.

 

Proszę o pomoc co mogę zrobić by ten błąd zlikwidowac.

 

Link to postu

Najlepiej podesłać do nas (na sello@insert.com.pl) wynik tego zapytania SQL wykonanego w SQL Server Management Studio lub programie serwisowym do Sello Admin.exe. Wynik podesłać najlepiej w osobnym pliku tekstowym, nie w treści maila.

--
select it_descr from it__item
where it_symbol = 'tutaj_wpisać_symbol_towaru'
--

Umożliwi nam to dopisanie do funkcji czyszczącej kolejne wyjątki poprawiające uszkodzone opisy HTML. Okazuje się, że edytor pełnej charakterystyki w Subiekcie GT potrafi dostarczać opisy zawierające nieprawidłowy HTML (nieakceptowany przez Allegro) - część poprawek będzie w najbliższej aktualizacji, ale im więcej przypadków przyślecie tym lepiej będzie działać funkcja czyszcząca :).

Link to postu

Witam serdecznie.

Mój problem to brak synchronizacji z serwisem aukcyjnym aukcji w których został zmieniony opis na nowy z szablonu. Proszę o pomoc. Co robię źle i jak to naprawić?

 

dodatkowo proszę o informację czy można z utworzonych paczek eksportowanych z sello do e-nadawcy zaznaczyć żeby przenosiło też numer telefonu. Jeśli to możliwe ( a jestem pewna że tak) proszę o instrukcję.

 

 

sello.png

Edytowane przez Barbara Maksym
pomyłka
Link to postu
3 minuty temu, Barbara Maksym napisał:

dodatkowo proszę o informację czy można z utworzonych paczek eksportowanych z sello do e-nadawcy zaznaczyć żeby przenosiło też numer telefonu. Jeśli to możliwe ( a jestem pewna że tak) proszę o instrukcję.

 

A w jaki sposób te dane z Sello eksprotujesz do EN? Jeśli z pomocą zewnętrznego dodatku to raczej tam należało by zgłosić taki błąd.

Link to postu
14 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Transformatę masz z forum? Wcześniej działało a teraz przestało? Czy nigdy nie wysyłało nr telefonu?

Nigdy nie działało.

Wcześniej jak było mało zamówień można było przeklepać... teraz zaczyna być to uciążliwe... dlatego szukam rozwiązania.

"Transformatę masz z forum?" - tego nie rozumiem :D 

 

Link to postu
1 minutę temu, Barbara Maksym napisał:

"Transformatę masz z forum?" - tego nie rozumiem :D 

 

Żeby Sello tworzyło xml musisz mieć do eksportu kod, zwany tak właśnie.

Tu jest rozwiązanie przesyłające też nr telefonu (jeżeli korzystasz z Kurier(a)48, do konfiguracji w Sello wg indywidualnych ustawień programu :

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...