Skocz do zawartości

Problem przy wystawianiu aukcji

Polecane posty

Allegro usunęło lub zmieniło atrybut, który jest w Sello dodany w aukcjach. Wejście w tę zakładkę odświeża wszystkie atrybuty i ten niepoprawny się tam nie pojawi, przez co po zapisaniu aukcji znika on z danych aukcji - dlatego aukcja przechodzi po takim zabiegu.

 

Przy wielu aukcjach rozwiązań jest kilka:

1. można posłużyć się jakimś programem do automatyzacji, nagrać macro, które przechodzi kursorem w dół, otwiera aukcję, przechodzi na zakładkę i naciska OK i uruchomić w pętli.

2. korzystając ze zmian zbiorczych usunąć wszystkie atrybuty i grupami dodać je na nowo - o ile nie są zbyt różnorodne, to jest uzależnione od konkretnej sytuacji. Parametry typu Stan można ustawić hurtem dla wszystkich, jeśli jednak są bardziej szczegółowo ustawione to rozwiązanie może nie być najlepsze.

3. przeanalizować bazę danych i sprawdzić który to atrybut powoduje problem i usunąć go zbiorczo odpowiednimi poleceniami SQL - tu jednak wymagana jest wiedza z zakresu baz danych - to wydaje się rozwiązaniem najszybszym.

 

P.S. Można rozważyć też wystawienia aukcji do wyczerpania, żeby nie musieć ponawiać ich co 30 dni.

Link to postu

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Mam problem z wysyłaniem aukcji z laptopami.

Wysyłanie aukcji 'TOSHIBA PORTEGE Z30-A-10W i5 4GB/128SSD 41484' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży).  - fid: 3262

Nieprawidłowa wartość parametru: Pojemność dysku (GB) (0x80004005)

 

EDIT:

Pan Bartek pomógł. Sprawę załatwiło: Synchronizacja paramterów -> Wymuś pobranie....

 

Dzięki

Link to postu

Witam,

 

Mam dziwny problem -  Sello zjada mi spacje między wyrazami w opisie. W edytorze html (Seamonkey) jest ok, na podglądzie w Sello jest ok, a po wysłaniu aukcji na Allegro między niektórymi wyrazami nie ma spacji. Gdy przekleję kod html bezpośrednio do edytora Allegro przez formularz, jest ok.

 

Przykład aukcji:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6830895866

 

Sello 1.23.0

Link to postu

Witam, mam problem przy wysttawianiu aukcji z odnośnikami. W przeglądarce chrome nie działają i zmieniają swoją pozycje, natomiast w firefoxie działają i są na swoim miejscu. Czy ktoś spotkał się z podobnym problmem i jest w stanie mi pomóc? Bardzo prosze o odpowiedź

 

link :

http://allegro.pl/biurko-svenbox-eko-bh72-meble-biurowe-promocja-i6830196445.html

kod :

https://drive.google.com/file/d/0B19S9TTyhcHFaUhkdnd1Rzdtb1E/view

Link to postu

O kilku dni nie można wystawić koszul męskich, bluz męskich i bluz damskich. Pojawia się komunikat przekazano nieistniejące pole sprzedaży 27332, nieprawidłowa wartość parametru wzór dominujący.Nie pomogło wymuszenie pobrania parametrów z serwisu i wejście w zakładkę "specyficzne" i ponowne zapisanie. Zaktualizowałem program na wersję 1,23, potem zrobiłem - napraw błędy w programie i nic nie pomogło - dalej nie można wystawić tych produktów Pozostałe towary wystawiają się bez problemu.

Link to postu

Witam, mam problem przy wysttawianiu aukcji z odnośnikami. W przeglądarce chrome nie działają i zmieniają swoją pozycje, natomiast w firefoxie działają i są na swoim miejscu. Czy ktoś spotkał się z podobnym problmem i jest w stanie mi pomóc? Bardzo prosze o odpowiedź

 

link :

http://allegro.pl/biurko-svenbox-eko-bh72-meble-biurowe-promocja-i6830196445.html

kod :

https://drive.google.com/file/d/0B19S9TTyhcHFaUhkdnd1Rzdtb1E/view

 

W którym miejscu jest problem ?

Jak na moje oko w obu przeglądarkach aukcja wygląda tak samo.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

witam,

 

Mam problem z wystawieniem aukcji

 

Motoryzacja > Części samochodowe > Układ paliwowy > Wtryskiwacze

 

komunikat

 

Wysyłanie aukcji 'Wtryskiwacz BMW 2.0/3.0 0445110131 13537789661' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nie podano opisu aukcji. (0x80004005)

 

Wchodzę na aukcje ręcznie, opis jest i jest widoczny normalnie.

 

Proszę o pomoc

Link to postu

Dzień dobry.

to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość.

Mam grupę zabawek które chcę wrzucić na allegro. Po przygotowaniu aukcji, wyskakuje błąd fid 23966 nieprawidłowy parametr: bohater.

Próbowałam wprowadzić zmiany zbiorcze w specyficznych usuwając atrybuty.

Gdy próbowałam ponownie wystawić aukcje wyskakiwały kolejne błędy - wiek dziecka.

I tak cały czas.

Gdzie popełniam błąd? Jak można to naprawić?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...