Skocz do zawartości

Sello 1.8.0 BETA do pobrania

Polecane posty

Nie powinny. Raczej winiłbym za to np. usunięcie/zwrot paczek do transakcji.

 

I wiadomość z ostatniej chwili, dzisiaj (piątek) Sello 1.8 nie wyjdzie, gdyż znaleźliśmy poważny błąd przy synchronizacji z Subiektem. Poprawkę bylibyśmy w stanie zrobić i przetestować jeszcze dzisiaj ale z racji końca tygodnia i ograniczonego czasu, rozsądniej przenieść wypuszczenie wersji na poniedziałek.

 

No właśnie z paczkami nic nie robię, opcja wspomniana wcześniej też mi nie pomaga, po prostu w jednym zamówieniu co kilka minut zmienia się status z zakończonego na w trakcie realizacji a nawet nie jest one "ruszane" w żaden możliwy sposób.

 

Mam jeszcze 2 problemy w sumie to problem i sugestie.

1. Gdy klikam na linki w wiadomościach e-mail w sello to strony potrafią mi się raz otworzyć w miejscu wiadomości, a raz w IE, chodź domyślna przeglądarką jest u mnie FF.

 

2. Przydałby się słownik sprawdzający psiownie w wiadomościach, które wysyłamy, z czerwonym podkreśleniem jak w office, Firefoxie itp.

Link to postu
Pytanie jest szansa by podczas wysyłania danych do subiekta imię i nazwisko wpisywane było w odpowiednie pola a nie w "nazwę pełną" nawet gdyby nie dało się tego podzielić to wpisanie klienta jako firma było by lepszym rozwiązaniem ponieważ te dane są widoczne później w spisie Faktur, Zamówień itp

Będzie to zrobione w 1.8.1

 

No właśnie z paczkami nic nie robię, opcja wspomniana wcześniej też mi nie pomaga, po prostu w jednym zamówieniu co kilka minut zmienia się status z zakończonego na w trakcie realizacji a nawet nie jest one "ruszane" w żaden możliwy sposób.

Proszę o przesłanie na sello@insert.com.pl szczegółów tej transakcji, najlepiej zrzuty ekranu z okna transakcji, formularzy, oraz paczkę do tej transakcji.

 

Gdy klikam na linki w wiadomościach e-mail w sello to strony potrafią mi się raz otworzyć w miejscu wiadomości, a raz w IE, chodź domyślna przeglądarką jest u mnie FF.

Znamy ten problem, będzie poprawiony w jednej z najbliższych wersji.

 

Przydałby się słownik sprawdzający psiownie w wiadomościach, które wysyłamy, z czerwonym podkreśleniem jak w office, Firefoxie itp.

W 95% mamy już to zrobione, jednak są pewne problemy w kontrolką użytą "do  pisania maili", dlatego ta zmiana nie weszła do 1.8. Jak uporamy się z problemami to sprawdzanie pisowni się pojawi.

 

Już blisko drugi tydzień z każdym kliknieciem "Dokumenty Końcowe" wywala ten błąd.

Błąd ten dotyczy tego samego zamówienia czy różnych?

Link to postu
No właśnie z paczkami nic nie robię, opcja wspomniana wcześniej też mi nie pomaga, po prostu w jednym zamówieniu co kilka minut zmienia się status z zakończonego na w trakcie realizacji a nawet nie jest one "ruszane" w żaden możliwy sposób.

Proszę o przesłanie na sello@insert.com.pl szczegółów tej transakcji, najlepiej zrzuty ekranu z okna transakcji, formularzy, oraz paczkę do tej transakcji.

 

 

Wysłane...

 

 

 

Bartku jak prace nad 1.8? będzie dziś? czy jeszcze trzeba uzbroić się w kilka dni cierpliwości?

Link to postu

cześć, nie moge dodać powiązania do przesyłek, w administacji/słowniki/wysyłka towarow - sposoby wysyłki kiedy chce poprawic jakaś opcje przesyłki i dać powiązanie nie działa mi przycisk ok...

 

Taaaa... autorzy zapomnieli napisac o waznej rzeczy - najpierw musza sie poprab parametry z allegro, zeby przycisk zacza dzialac w cudowny sposob.

Link to postu
Czy sello 1.8 stabilna wersja jest przystosowana do zmian ktore beda 8 grudnia w webapi allegro ?

Zależy co przez to rozumieć. Same zmiany w webApi w wypadku tej zmiany nie powinny nic zepsuć, natomiast jeśli chodzi o obsługę katalogu produktów Allegro to w Sello nie jest ona na razie zaimplementowana, stąd i zmiany z 8 grudnia nie rzutują na funkcjonalność, której nie ma.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...