Skocz do zawartości

NOWY OPIS OFERTY

Polecane posty

Dla mnie ważniejsza jest wersja z aktualizacją aukcji trwających.

 

W zasadzie wystarczyło by żebym znał mechanizm takiej aktualizacji aby można było się do tego w jakiś sposób przygotować.

 

Jak Wy to widzicie? Domyślam się, że jak będę miał wystawić obecnie nową aukcje to będą szablony z blokami jak na Allegro i np będą uzupełniane o to co w polach własnych towarów.

 

Jak jednak myślicie rozwiązać aktualizacje aukcji? Np aktualizacja o to co się obecnie znajduje w towarze i w szablonie aukcji?

Link to postu

 

 

;D ;D ;D

 

 

Dobre. Kupiłbym sobie na domek nad jeziorem.

Nikt nie ukradnie, bo złomiarze nie wezmą tego na wózek z biedronki  :D :D :D

Link to postu
Domyślam się, że jak będę miał wystawić obecnie nową aukcje to będą szablony z blokami jak na Allegro i np będą uzupełniane o to co w polach własnych towarów

Jak jednak myślicie rozwiązać aktualizacje aukcji? Np aktualizacja o to co się obecnie znajduje w towarze i w szablonie aukcji?

 

Dokładnie tak samo, czyli edytujesz opis aukcji trwającej w jakikolwiek sposób, może to być zwykła edycja HTMLa lub zamiana HTML na JSONa (nazwijmy go roboczo JSON, bo w takim formacie jest on zapisywany).

 

Do szczegółów dojdziemy, jak do tego dojdziemy :)

 

Nikt nie ukradnie, bo złomiarze nie wezmą tego na wózek z biedronki  Chichot Chichot Chichot

No jak w opisie podane, że wysyłają Pocztą Polską to chyba nie ma z tym problemu :D

 

 

Link to postu

Z tego co widziałem, w nowych opisach pojawiają się zdjęcia w stylu nagłówka opisu na całą szerokość. Moim zdaniem powinno to zostać, bo zawsze to lepiej przeczytać informację o sprzedawcy :).

 

 

Tylko ja się obawiam, że nie będzie to po myśli Allegro.

 

Cóż, wydaje mi się, że takie zdjęcia nie będą spełniać ich "standardów" podane na stronie.

 

Z drugiej strony, bardzo fajnie to wygląda i klienci od razu widzą kontakt, co teraz z mojego doświadczenia, sprawia im problem.

Link to postu

Co do gdybania w kwestii tego, czy takie informacyjne zdjęcie może być czy nie - wystarczyło zgłosić aukcję, ot dla testu. Sprzedawca dużo nie straci, popularność 10 to nie jakieś WOW. Podejrzewam, że zgodnie z ich obecną polityką, wezwą go do wprowadzenia zmian w ofercie, albo napiszą, że zdjęcie nie narusza ich regulaminu. Zgłosiłem, zobaczymy. W razie czego, mea culpa, poświęciłem swój honor dla dobra sprawy - obserwujcie co dzieje się z tą aukcją, wszystko będzie jasne.

Link to postu

Co do gdybania w kwestii tego, czy takie informacyjne zdjęcie może być czy nie - wystarczyło zgłosić aukcję, ot dla testu. Sprzedawca dużo nie straci, popularność 10 to nie jakieś WOW. Podejrzewam, że zgodnie z ich obecną polityką, wezwą go do wprowadzenia zmian w ofercie, albo napiszą, że zdjęcie nie narusza ich regulaminu. Zgłosiłem, zobaczymy. W razie czego, mea culpa, poświęciłem swój honor dla dobra sprawy - obserwujcie co dzieje się z tą aukcją, wszystko będzie jasne.

 

Wcześniej wysłałem do allegro zapytanie odnośnie opisu z tej aukcji czy w takiej formie będzie dozwolone to odp, że nie w opisie może znajdować się tylko opis przedmiotu bez danych kontaktowych. . Informacje dotyczące dostawy, gwarancji, przesyłki, kontaktu powinny znajdować się w adekwatnych zakładkach. A teraz raczej jeszcze tej aukcji nie usuną, bo nowy opis dopiero ma wejść.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...