Skocz do zawartości

NOWY OPIS OFERTY

Polecane posty

A propos - co filtruje fitr użytkowników (Wszyscy użytkownicy / zalogowany użytkownik)?

Załączam go i nigdy nie zauważam różnicy.

To jest filtr opiekuna ustawionego w danych obiekcie (aukcji, transakcji, paczki). Mając np. kilka osób pakujących towar możesz go przydzielić różnym opiekunom i wtedy oni na swoich końcówkach mogą wyświetlić tylko te paczki, które zostały do nich przypisane.

 

Co może być powodem nie ściągania się aukcji do sello?

Nie powinno to być problemem. Proszę sprawdzić czy w oknie raport w pełnym logu są jakieś błędy dotyczące pobierania aukcji trwających (np. po pobraniu tylko samych aukcji trwających).

 

 

Link to postu

Kiedy możemy się spodziewać możliwości edycji aukcji z poziomu Sello?

Generalnie rozchodzi się o fakt usunięcia pewnej frazy ze wszystkich aukcji.

 

Dostałem dzisiaj ostrzeżenie bo w opisie mam umieszczoną informację ze konto należy do programu standard allegro co wg regulaminu jest zabronione. Nie przeszkadzało to nikomu przez 5lat !!!

Link to postu
  • 5 tygodni później...

Wersja 1.24 gotowa, ale nowe opisy nie są w niej dostępne. Czy zostaną dodane w poprawce, czy trzeba będzie czekać do następnej wersji? Jeśli tak, to jak długo?

 

Wiem że były ważniejsze sprawy, ale czasu mamy coraz mniej. Okres przedświąteczny za pasem - wtedy nie będziemy mieli możliwości dostosowywania aukcji do nowych wymogów..

Link to postu

Listopad to późna pora tym bardziej że już opisy mają wpływ na trafność.  Ale rozumiem Państwa. 

W moim przypadku mam możliwość wprowadzenia ofert z nowym opisem za pomocą oprogramowania shopgold.  Ale na przeszkodzie stoi Sello. Bo zaciąga transakcję z nowym opisem i... To wszystko.  Nie można takiej akcji w żaden sposób wyedytować bo krzyczy że "Brak opisu". 

 

Reasumując. Czy możecie zrobić w szybkiej aktualizacji tak aby brak opisu w aukcji trwającej nie blokował zmian zbiorczych (a dokładniej zmiany aktualizacji stanu, przypisania produktu i zakończenia aukcji gdy stan jest równy zero?

Link to postu

na przeszkodzie stoi Sello. Bo zaciąga transakcję z nowym opisem i... To wszystko.  Nie można takiej akcji w żaden sposób wyedytować bo krzyczy że "Brak opisu".

 

O jakiej edycji piszesz? Wystawiam nowe opisy z innej aplikacji i potem na pobranej w sello aukcji pobieram do niej pełne dane (opcja pod ppm). Wówczas zmiany zbiorcze na takiej aukcji działają. Chyba, że masz inne potrzeby w tym względzie...?

Link to postu
O jakiej edycji piszesz? Wystawiam nowe opisy z innej aplikacji i potem na pobranej w sello aukcji pobieram do niej pełne dane (opcja pod ppm). Wówczas zmiany zbiorcze na takiej aukcji działają. Chyba, że masz inne potrzeby w tym względzie...?

 

Możesz rozwinąć? Jak zrobimy z palca nowe opisy na Allegro to jakie mamy skutki uboczne wtedy w Sello? Co z metadanymi do powiązań?

Link to postu

Trzeba pobrać pełne dane o aukcjach w których są zmienione opisy i powinno dać się wykonać zmiany zbiorcze.

 

Co z metadanymi do powiązań?

Metadane nie będą działać bo mechanizm ten opiera się na HTMLu, którego w nowych opisach nie da się wstawić.

 

Wystarczy połączyć aukcje z towarem w sello. Oczywiście, gdy taka oferta się skończy i będzie ponownie wystawiona z poza sello to należy to powtórzyć.

 

Dlatego czekamy na nowe SelloOpisy :)

Link to postu

A propos trafności, to dzięki za zwrócenie uwagi. A ja się zastanawiałem, dlaczego nagle tak mi sprzedaż spadła. Opisy to priorytet nad priorytetami! Póki nie ma ich w nowszej wersji, ja w aukcjach nic nie grzebię, bo później wprowadzone ręcznie dane nie będą kompatybilne ani ze starymi opisami w sello, ani z nowymi. Błagam, przyjmijcie listopad jako absolutny deadline, bo później będzie płacz i zgrzytanie zębów i nie będzie z czego płacić za licencje :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...